Masat E Reja 2022Kor Ersek , firma e ish deputetit Ndue Kola fiton edhe lotin e 4 t…Qeveria e Kosov s, n mbledhjen e mbajtur, i ka miratuar masat e reja anti COVID N njoftimin e publikuar, ekzekutivi nuk b n t ditur se cilat jan ato “ sht miratuar vendimi p r masat e p rgjithshme dhe t ve anta p r kontrollin, parandalimin dhe luftimin e pandemis COVID 19 N baz t rekomandimeve t dh na nga Instituti Komb tar i …N masat e reja p rfshihet edhe rikthimi i or s policore, teksa do t ndalohet l vizja e qytetar ve nga ora 22 00 e mbr mjes deri n or n 05 00 t m ngjesit Gjithashtu restorantet dhe lokalet do t ofrojn sh rbim vet m n ambientet e jashtme deri n or n 21 30 minuta t mbr mjesRMV, Qeveria miratoi rishikimin e buxhetit para 3 or Portalb Me rishikimin e buxhetit t miratuar nga Qeveria dje sigurohen edhe 76 milion euro mjete t tjera shtes n rast se nevojiten masa t reja p r mbrojtjen e standardit t qytetar ve dhe p rkrahjen e kompanive,Ministri i Sh ndet sis , Rifat Latifi n nj konferenc p r media ka prezantuar masat e reja p r parandalim t virusit COVID 19 Ai tha se mund t konstatojm se masat u treguan vendimtare p r t kufizuar transmetimin e COVID 19, njofton Klankosova tv Por, Latifi tha se masat e reja jan t nevojshme, sepse sipas raporteve t IKSHPK s situata …N mbledhjen e mbajtur para rreth dy or sh, Qeveria e Kosov s ka miratuar masat e reja anti Covid Ministri i Sh ndet sis , Arben Vitia, ka njoftuar se institucionet publike dhe private t t gjitha niveleve t arsimit vazhdojn m simin sipas udh zuesit p rkat s p r sektorin e arsimitParashikimi i motit p r dat n 15 maj 2022 Albeu com Oggi alle ore 22 25 Sot hyjn n fuqi masat e reja anti Covid Hiqet maska e ndryshon ora policore Nga sot Shqip ria ka nisur me rregullat e masat e reja anti covid m te leht suara n krahasim me muajt e kaluar Dit n e sotme qytetar t shqiptar nuk jan m t detyruarMasat e reja , reagon biznesmeni Burim Piraj, k rkon 50 milion euro nga QeveriaJa masat e reja antiCOVID n Kosov Qeveria e Kosov s pritet t miratoj sot masat e reja antiCOVID, t propozuara nga Ministria e Sh ndet sis , n mbledhjen e sotme t …Masat e reja kund r koronavirusit 👇 Nga sot hyjn n fuqi masat e reja antiCOVID n Zvic r, transmeton Sinjali K shtu, duke filluar nga sot Nuk ka detyrim p r mask n ambientet e jashtme, hiqet detyrimi ‘homeoffice’, i cili shnd rrohet n rekomandim, nuk ka m asnj kufizim p r pjes marrje n ngjarje, p r ata qTV Shqip Live 2022年1月19日 Lajm i ke q nga Ministria Ja masat e reja te izolimit te Shqiperise, cdo ndodhe me kufinjte dhe shkollat Komiteti Teknik i Ekpspert ve ka dal n nj konferenc p r situat n epidemike dhe ka njoftuar masat e reja Manastirliu tha se masat q jan n fuqi do t vijojn Sa i p rket situt sQeveria e Kosov s dje miratoi masat e reja kund r koronavirusit dhe b ri rankimin e ri t komunave Orari i pun s s gastronomis sht zgjatur, po ashtu edhe ora policore n Zon n e Kuqe sht shkurtuar Komunat q jan n Zon n e …Sinjali 26 de junio de 2022 Masat e reja kund r koronavirusit 👇 Nga sot hyjn n fuqi masat e reja antiCOVID n Zvic r, transmeton Sinjali K shtu, duke filluar nga sot Nuk ka detyrim p r mask n ambientet e jashtme, hiqet detyrimi ‘homeoffice’, i cili shnd rrohet n rekomandim, nuk ka m asnj kufizim p rMasat e reja lidhur me pandemin , karantin dyjavore p r ata q vijn nga Greqia ose Maqedonia e VeriutRMV, Qeveria miratoi rishikimin e buxhetit para 3 or Portalb Me rishikimin e buxhetit t miratuar nga Qeveria dje sigurohen edhe 76 milion euro mjete t tjera shtes n rast se nevojiten masa t reja p r mbrojtjen e standardit t qytetar ve dhe p rkrahjen e kompanive,Qeverit duhet t subvencionojn ushqimin dhe energjin , thot shefja e FMN s para 47 minutave Arbresh Qeverit duhet t subvencionojn koston e ushqimit dhe energjis p r an tar t m t varf r t shoq ris , ka th n kreu i Fondit Monetar Nd rkomb tar FMN p r BBCNes r hyjn n fuqi masat e reja anti Covid, lejohet l vizja deri n 00 00 Dit n e nes rme, 1 korrik, do t hyjn n fuqi masa t reja anti Covid Bashkohuni edhe n grup, mund t ndani n do koh denoncimet dhe do ankes me t gjith ndjek sit e tjerLAJMI I FUNDIT Zvicra shtr ngon Masat , Ja far u Vendos P r tu informuar i pari kliko lart Follow ↗️↗️⤴️ January 29, 2022 ADMINLeave a Comment on LAJMI I FUNDIT Zvicra shtr ngon Masat , Ja far u Vendos Zvicra ka marr vendim p r …13 N ntor, 2020 Infodiaspora Leave a Comment on Masat e reja , sot mbahet protesta ‘gjith popullore’ kund r tyre Masat e reja antiCovid 19 t vendosura nga Qeveria e Kosov s, e t cilat n shum komuna kufizojn l vizjen e liris nga ora 19 00 deri n ora 05 00 t m ngjesit, po kund rshtohet nga bizneset por edhe qytetar tKor Ersek , firma e ish deputetit Ndue Kola fiton edhe lotin e 4 t…Qeveria e Kosov s, n mbledhjen e mbajtur, i ka miratuar masat e reja anti COVID N njoftimin e publikuar, ekzekutivi nuk b n t ditur se cilat jan ato “ sht miratuar vendimi p r masat e p rgjithshme dhe t ve anta p r kontrollin, parandalimin dhe luftimin e pandemis COVID 19 N baz t rekomandimeve t dh na nga Instituti Komb tar i …N masat e reja p rfshihet edhe rikthimi i or s policore, teksa do t ndalohet l vizja e qytetar ve nga ora 22 00 e mbr mjes deri n or n 05 00 t m ngjesit Gjithashtu restorantet dhe lokalet do t ofrojn sh rbim vet m n ambientet e jashtme deri n or n 21 30 minuta t mbr mjesRMV, Qeveria miratoi rishikimin e buxhetit para 3 or Portalb Me rishikimin e buxhetit t miratuar nga Qeveria dje sigurohen edhe 76 milion euro mjete t tjera shtes n rast se nevojiten masa t reja p r mbrojtjen e standardit t qytetar ve dhe p rkrahjen e kompanive,Ministri i Sh ndet sis , Rifat Latifi n nj konferenc p r media ka prezantuar masat e reja p r parandalim t virusit COVID 19 Ai tha se mund t konstatojm se masat u treguan vendimtare p r t kufizuar transmetimin e COVID 19, njofton Klankosova tv Por, Latifi tha se masat e reja jan t nevojshme, sepse sipas raporteve t IKSHPK s situata …
129 | 156 | 81 | 161 | 16